VR elamusõhtusöögid

 

VR elamusõhtusöök pakub ainulaadset kombinatsiooni hoolikalt valmistatud 4-käigulisest õhtusöögist ja virtuaalreaalsusest, mida ei leia mujalt Skandinaaviast. Õhtusöök koosneb Eesti köögist inspireeritud roogadest, mis on valmistatud kohalikest ja hooajalistest koostisosadest. Meie peakokk ühendab oskuslikult erinevaid valmistamistehnikaid, et iga toiduaine maitsed saavutaksid täiusliku harmoonia. Lisaks traditsioonilistele roogadele on võimalik valida ka taimetoit.

Eriliseks teeb õhtusöögi virtuaalreaalsuse kogemus, mis toimub ainult söögikordade vahel. Iga virtuaalne elamus kestab kuni 5 minutit, pakkudes lõbusaid ja mängulisi hetki.

Kogu elamus kestab 2,5-3 tundi, pakkudes nii silmailu kui ka maitseelamusi, ühendades õhtusöögi ja virtuaalreaalsuse põnevaks tervikuks.

 

  • Õhtusöök algab kell 19:00 (kogunemine alates 18:30)
  • Menüüga tee tutvust SIIN

Müstilised eesti maitsed

„Müstilised eesti maitsed” on arhailine elamus kõikidele meeltele. Tule rända läbi Eesti maastike – konda metsas, eksle rabas, talla taluõuel ja kui hästi läheb, võid komistada isegi krati otsa. Lase end lõhnadel ja maitsetel julgelt üllatada, ent ära pelga – kui meeltesegaduse supipott üle keeb, oled eneselegi ootamatult ikka veel turvaliselt oma laua taga. Või kas oled?

Oled elamuseks valmis? Siis vali endale sobiv kuupäev:

09.03

VR-Õhtusöök

TUTVU ELAMUSEGA

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH