3. MOODULI TUTVUSTUS

Inseneeria

Periood: 22.11-17.12

Mooduli eesmärk on anda ülevaate olulisematest võtetest konstruktsioonide tegemisel ning luua enesekindlus konstruktsioonide leiutamisel ja loomisel. Samuti on olulisel kohal ka arusaam, et esmapilgul keerulisi konstruktsioone on võimalik ehitada ka koduste vahenditega. Mooduli jooksul üritame saada insenerideks – loojateks ja uuendajateks – ja proovime valmis saada keerulisemaid ehitisi kasutades lihtsaid võtteid. Huviringi ehitus- ja leiutamisprotsess on tihedalt põimitud füüsikaga (kuidas ja miks miski töötab, mis reeglid/seaduses käivitavad meie leiutisi).

Tundide tutvustus:

Tund I – “Muna”

Tunnis proovime järele juba klassikaliseks saanud inseneeria väljakutset – kuidas lennutada muna kõrgemalt tasandil maapinnale ilma, et see puruneks?

Tund II – “Kõrgeim torn”

Teises tunnis paneme katsele meie insenerioskused ja ettekujutusvõime – ehitame kõrgeimat torni.

Tund III – “Jenga”

Antud tunnis mängime kuulsat mängu “Jenga”, kuid selle suurendatud versiooni. Samuti lisame ühe olulise reegli uuenduse – puidust klotse ei või enam kätega välja võtta; selle asemel tuleb välja mõelda seade või masin, mis aitab Jenga klotse tornist eemaldada.

Tund IV – “Mehaanika kuldreegel”

Neljandas tunnis tutvume mehaanika kuldreegliga ning saame katsetada, kuidas raskeid asju võimalikult kiiresti kõrgele tõsta.

HIND

Makselink saadetakse pärast registreerimist

3 kohtumist: 44 eurot

4 kohtumist: 59 eurot

ÜLDINFO

Huviringi kohta saad täpselt lugeda SIIN.

Ostu järgselt võtame teiega ühendust. 

Küsi lisa: anett@protofactory.ee 

PROTO LEIDURID – LET`S GOOOOO!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH