Precious Plastic Estonia töötoad

10.02-11.02.24

Suur leiutajate kuu 2021

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas anda vanale plastile uus elu?

Tule osale põnevates töötubades! Töötoad on loodud selleks, et harida osalejaid plasti taaskasutamise kunstis ja näidata, kuidas kohapeal kogutud plastijäätmeid – olgu selleks pudelikorgid või vanad kilekotid – saab muuta lahedateks ja kasulikeks uuteks esemeteks.

Loo oma kätega midagi erilist ja keskkonnasõbralikku! Tule PROTOsse ja avasta, kuidas saad igapäevastest jäätmetest valmistada ainulaadseid ja jätkusuutlikke tooteid.

Kuupäev: 10.02-11.02.24
Kell: 12.00 – 17.00 (mõlemal päeval)

Precious Plastic Estonia

Precious Plastic Estonia  on kogukond, kes taaskasutab kohapeal kogutud plastjäätmeid uuteks lahedateks asjadeks. Meil on hea meel näidata oma masinaid ja tooteid kõigile, kes on huvitatud plasttaaskasutuse teemast.

TÖÖTOAD

Pakume osalejatele võimalust õppida plasttaaskasutuse aluseid ja tutvuda erinevate meetoditega. Kuid see pole kõik – anna oma panus! Me julgustame sind proovima oma kätt plastjäätmete taaskasutamisel ja looma midagi uut ning kasulikku.

Tutvu põnevate masinatega

  1. Shredder: Vaata, kuidas see võimas masin muudab tavalise plastjäätme väikesteks tükkideks, valmistades neid ette järgmiseks taaskasutuse sammuks.
  2. Injector: Sulatame eelpurustatud plastikut ja vormime selle uueks esemeks. Piiriks on vaid sinu kujutlusvõime!
  3. Press: Anname plastikkottidele uue elu! Me transformeerime need tooraineks, millest valmivad hiljem rahakotid, käekotid, maalid, raamatukaaned ja palju muud.

PLASTIKUST LOODUD TOOTED

Kuidas osaleda?

Osta PROTO avastustehase pilet ja sukeldu otse seiklusse!  Eelregistreerimine pole vajalik!

Tule ja vaata, kuidas teadus ja mäng ühinevad, et pakkuda lastele hariduslikult meelelahutuslikku kogemust. Seiklus ootab PROTO avastustehases!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH