TÖÖTOAD

 

KÕRGEIMA TORNI VÄLJAKUTSE

Teadlase leiutiste kohver

Kestus: 60 minutit
Hind: 11€

Kas olete valmis võtma vastu väljakutset – kes ehitab kõige kõrgema torni? Mängulises sissejuhatuses omandatakse torni ehitamise põhitõed ning arusaamine materjalide tugevusest ja koormuste jaotumisest. Töötoa teises osas pannakse tiimides uued teadmised proovile ning ehitatakse üheskoos torni, mis ei ole ainult kõrge aga ka vastupidav. 

LEIDURI TÖÖTUBA 

Teadlase leiutiste kohver

PS! SPETSIAALSELT LAAGRIRÜHMADELE

Kestus: 45 minutit
Hind: 11€

Töötoas ehitatakse nööril liikuvat sõidukit ehk õhupalli rakett, mille eesmärgiks on jõuda maksimaalse kiirusega nööri lõppu. Tiimides valminud raketid pannakse mängulise võistluse käigus proovile. Kelle rakett on kõige kiirem ja teeb kõige võimsama paugu, kuulutakse ülesande võitjateks! 

TEADUSTEATER

Teadlase leiutiste kohver

Kestus: 45 minutit
Hind: 250 eurot (sisaldab ka PROTO avastustehase pileteid)

Teadusteatri sugemetega täiesti uudne õppimisviis viib õpilased avastama mehhaanika imelist maailma, olles osaliselt ka ise katsetajate rollis. Koos meie ägedate leiutajatega uuritakse, kuidas väga raskeid asju kerge vaevaga tõsta ja miks me üldse seda teadma peaksime. Katseid tehakse kettülekannete, kangide, tungraudade, plokkide, talade, pööride ja muidugi õpilaste ennestega.

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH

JOIN THE NEWSLETTERr

THANK YOU!

LIITU UUDISKIRJAGA

AITÄH